آدرس دفتر مرکزی:

تهران، تهرانپارس، فلکه سوم، خیابان 186 غربی، پلاک 1، واحد 11

تلفن:

02177715513-02177716949 02177711871-02177740574

نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هیچ تاثیری بر حل مشکلات کشور ندارد

نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هیچ تاثیری بر حل مشکلات کشور ندارد
پیش‌بین، مدیر فروش صنایع فیلترسازی  لوکو موبیل ضمن حضور در پایگاه خبری نبض نفت و در یک گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما در خصوص فعالیت‌های تولیدی مجموعه خود گفت: مجموعه ما تولیدکننده تخصصی فیلتر می‌باشد.

وی ضمن اشاره به اینکه در فروش یک محصول چندین موضوع تاثیرگذار است اظهار داشت: شرایط اقتصادی اکثر مردم بسیار سخت شده است چون در حال حاضر تغییر قیمت‌ها ناگهانی و به صورت ثانیه‌ای می‌باشد. این شرایط امکان قیمت‌گذاری مناسب و اعلام آن را از ما می‌گیرد.

پیش‌بین افزود: بالا رفتن قیمت مواد اولیه ما را ناچار به افزایش قیمت محصولات می‌کند چون نرخ تمام‌شده کالا نیز بسیار سنگین می‌باشد. این کار با نارضایتی مردم همراه است.

مدیر فروش صنایع فیلترسازی  لوکو موبیل در خصوص مشکلات واردات در کشور تاکید کرد: واردات مواد اولیه و دیگر محصولات بسیار دشوار است و ما را متضرر می‌کند. بوروکراسی‌های سخت اداری و مشکلات بانکی نیز کار را سخت‌تر می‌کند.

وی ضمن گلایه از کیفیت نامناسب برخی از مواد اولیه داخلی تصریح کرد: متاسفانه بعضی از مواد اولیه ساخت ایران کیفیت مناسبی ندارند و باعث به وجود آمدن ناخالصی در تولیدات ما می‌شوند.

پیش‌بین در خصوص عدم نظارت کافی بر پخش مواد اولیه اظهار داشت: عدم نظارت کافی بر مواد اولیه باعث شده یکسری از این مواد به صورت غیر قانونی در اختیار بخشی از تولیدکنندگانی قرار بگیرد که شرکت تولیدی آنها به ثبت نرسیده و تولیدات با کیفیتی ندارند.

وی افزود: این موضوع موجب تخریب فضای بازار و سردرگمی خریداران می‌شود و مشکلات بیشتری ایجاد می‌کند. این در حالی است که محصول با کیفیت به کاهش آلودگی‌ها نیز کمک می‌کند.

مدیر فروش صنایع فیلترسازی  لوکو موبیل ضمن اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هیچ تاثیری بر حل مشکلات کشور نخواهد داشت تصریح کرد: ما باید تعاملات خود را با دنیا تغییر دهیم و با کشورهای صاحب نظر مناسبات بیشتری داشته باشیم تا از دانش و علم آنها بهره ببریم.

‌پیش‌بین در خصوص استفاده مثبت از شرایط تحریم‌ها برای کشور اذعان کرد: از تحریم‌های موجود می‌توان به نفع بازار داخلی استفاده کرد و مانند کشورهای چین و تایوان به خود کفایی رسید.

وی میزان رضایت خود را از عملکرد صنعت نفت با توجه به تحریم‌ها عنوان کرد و افزود: به دلیل ارتباط مستقیم این وزارتخانه با عاملین فروش روغن باید با آنها رابطه بهتری داشته باشند.

منبع: http://nabznaft.ir

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


آخرین مقالات


دسته بندی مقالات


آخرین پروژه ها